Aktualności: Trampkarze MKS "Granica" Bogatynia      Runda jesienna zakończona na miejscu drugim.

      Punkty: 28

     Meczy rozegranych: 13 (wygrane-9, remisy-1, przegrane-3)

     Stosunek bramek strzelone/stracone: 89/30


MKS "Granica" Bogatynia na Halowych Mistrzostwach Okęgu 2017 w Jeleniej Górze

      Jak już informowaliśmy, w dniu 10 grudnia 2017 r w Jeleniej Górze odbyły się Mistrzostwa Okręgu w piłce nożnej drużyn młodzieżowych. Na zaproszenie OZPN w Jelniej Górze w Mistrzostwach brało udział po osiem najlepszych drużyn okręgu z kategorii młodzik i trampkarz. W każdej z nich turniej rozgrywany był w dwóch grupach po cztery zespoły, systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegraly mecze o I i III miejsce, kolejne drużyny zajmowały miejsca wg. ilości zdobytych punktów i bilansu bramek.

     Osłabiona personalnie drużna trampkarzy rywalizowała w grupie z Karkonoszami Jelenia Góra, Łużycami Lubań i Lotnikiem Jeżów Sudecki. Niestety pomimo ambitnej postawy zawodników drużyna nie wyszła z grupy i zajęła tym razem odległe miejsce.
       Trampkarzy "Granicy" w turnieju reprezentowali: na bramce Oktawian Majewski, w polu zagrali: Kacper Oleksik, Adrian Piotrowski, Filip Chróścicki, Igor Długosz, Michał Młodzianowski, Jakub Łowczyński, Nikodem Remian. Bramkę dla "Granicy" zdobył Kacper Oleksik.
       Mistrzostwa trampkarzy wygrały Karkonosze Jelenia Góra przed Karkonoskim KS Jelenia Góra oraz Łużycami Lubań.

       Dziękujemy zawodnikom i trenerom za sportową postawę i "walkę do końca".
Copyright ©2017 MKS "Granica" Bogatynia, All Rights Reserved.
Made by ArtMind Bogatynia 2017 r.