Aktualności: Młodziki MKS "Granica" Bogatynia      Runda jesienna zakończona na miejscu drugim.

     Punkty: 30

     Meczy rozegranych: 13 (wygrane-10, remisy-0, przegrane-3)

     Stosunek bramek strzelone/stracone: 61/19


MKS "Granica" Bogatynia na Halowych Mistrzostwach Okęgu 2017 w Jeleniej Górze

      Jak już informowaliśmy, w dniu 10 grudnia 2017 r w Jeleniej Górze odbyły się Mistrzostwa Okręgu w piłce nożnej drużyn młodzieżowych. Na zaproszenie OZPN w Jelniej Górze w Mistrzostwach brało udział po osiem najlepszych drużyn okręgu z kategorii młodzik i trampkarz. W każdej z nich turniej rozgrywany był w dwóch grupach po cztery zespoły, systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegraly mecze o I i III miejsce, kolejne drużyny zajmowały miejsca wg. ilości zdobytych punktów i bilansu bramek.

      Drużyna młodzików zagrała w grupie z: Karkonoszami II Jelenia Góra, Eskadrą Bolesławiec i Łużycami Lubań. Młodzicy pokonali 1:0 Karkonosze i 1:0 Eskadrę (III drużynę turnieju). Ostatni mecz w grupie z Łużycami zakończył się wynikiem 1:4. Dobra postawa drużyny pozwoliła na zdobycie w fazie grupowej 6 punktów ex aequo z Łużycami i Eskadrą. Jednakże z uwagi na niekorzystny bilans bramkowy drużyna "Granicy" zajęła w grupie 3 miejsce. Ostatecznie, dzięki dwóm wygranym meczom w fazie grupowej i zdobyciu 6 punktów, Młodzicy zajęli 5 miejsce w turnieju.
     "Granicę" w turnieju młodzików reprezentowali: na bramce Oktawian Majewski, w polu grali: Alan Popiół, Mateusz Iwanowski, Szymon Kowalczyk, Michał Mirek, Kacper Bednarek, Marcel Kapciak, Dawid Laga, Maksymilian Dejniak oraz Konrad Kudzia. Bramki dla "Granicy" zdobyli: Mateusz Iwanowski 2 bramki oraz Marcel Kapciak 1 bramkę.
      Mistrzostwa młodzików wygrały Łużyce Lubań przed Nysą Zgorzelec i Eskadrą Bolesławiec.

     Dziękujemy zawodnikom i trenerom i za sportową postawę i "walkę do końca".
Copyright ©2017 MKS "Granica" Bogatynia, All Rights Reserved.
Made by ArtMind Bogatynia 2017 r.