Aktualności: Orliki MKS "Granica" Bogatynia


Orliki MKS "Granica" Bogatynia znów na podium.
      W dniu 11 lutego 2018 r. na sali CSR w Zgorzelcu odbył się turniej orlików w którym uczestniczyło 8 drużyn.
     W fazie grupowej Orliki MKS "Granica" Bogatynia zajęły miejsce drugie, pokonując Orliki Węgliniec 1:0 i Włókniarza Mirsk 3:2 oraz ulegając z KS Talent Bolesławiec 0:1.
    W półfinale nasze Orliki pokonały MKS Nysę Zgorzelec 2:0. W finale Orliki MKS "Granica" zmierzyły się z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Po wyrównanym pojedynku zakończonym wynikiem 1:1, o zwycięstwie Lotnika w turnieju zadecydowała seria rzutów karnych, w których lepszy okazał się Lotnik wygrywając 4:3.
      Nasze Orliki zajęły ostatecznie 2 miejsce pozostawiając w tyle: MKS Nysę Zgorzelec, Talent Bolesławiec, Włókniarza Mirsk, FA Bogatynia, BKS Bolesławiec oraz Orliki Węgliniec. Każdy młody miłośnik piłki nożnej wyjechał z turniejów z medalem, a najlepsi zostali nagrodzeni pucharami, statuetkami oraz dyplomami.
     Bramki dla granicy zdobywali: Wojtek Laga 2 (1 meczowa i 1 w serii karnych), Michał Piotrowski 1 (w serii karnych) i Tomek Bohdanowicz 1 (w serii karnych). Bezkonkurencyjny okazał się nasz Orlik Oliwer Fudali, który został najlepszym strzelcem Turnieju z ilością 6 zdobytych bramek. Dobry wynik to również zasługa naszego etatowego bramkarza Kuby Chudyby, który po powrocie do drużyny, po dłuższej nieobecności, zaprezentował na turnieju znakomitą formę.


Orliki MKS "Granica" Bogatynia na podium Międzynarodowego Turnieju w Porajowie

     W dniu 9 grudnia 2017 roku na sali gimnastycznej szkoły w Porajowie drużyna Orlików w składzie: Michał Piotrowski (pomoc), Kuba Basta (obrona), Bartek Kołodziej (pomoc), Wojtek Laga (pomoc), Bartek Tymochowicz (atak), Cyprian Janiak (pomoc), Hubert Wolkiewicz (obrona/atak), Oliwer Fudali (bramkarz), Kuba Dankowski (pomoc) oraz Tomek Bohdanowicz (bramkarz/atak), po zaciętej walce zajęła III miejsce w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Orlików w Porajowie.
                                                                                        więcej
Copyright ©2017 MKS "Granica" Bogatynia, All Rights Reserved.
Made by ArtMind Bogatynia 2017 r.