Akademia Piłkarska

  Granica Bogatynia

 "APG BOGATYNIA"

            ORLIK


Trener asystent w dużynie orlików

       Informujemy, że w związku z dużą ilością dzieci trenujących w kategorii "orlik", że w trosce o jak najwyższy poziom szkolenia koordynatorzy APG Bogatynia, podjęli decyzję o wprowadzeniu w drużynie orlików drugiego trenera-asystenta.
     Udział w treningach trenera-asystenta pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu efektywności treningów. ⚽⚽Zapraszamy na treningi orlików we wtorki i piątki na godzinę 16:00 na boisko przy ul. Sportowej.⚽⚽

         Chcesz grać w piłkę? Rozpocznij piłkarską przygodę z najlepszymi.

PODZIĘKOWANIE DLA SPONSORA
firmy MegaSerwis sp. z o. o. w Bogatyni.

         W imieniu naszych młodych, zdolnych i ambitnych piłkarzy serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy MegaSerwis sp. z o. o. za dofinansowanie koszulek promocyjnych APG Bogatynia. Firma MegaSerwis sp. z o. o. jest również fundatorem kompletów strojów meczowych firmy Adidas dla drużyny orlików APG Bogatynia, w których nasi młodzi zawodnicy wystąpią po raz pierwszy już na najbliższym turnieju orlików w niedzielę 15.09.19r o godzinie 10.00 na stadionie przy ulicy Białogórskiej w Bogatyni.
         DZIĘKUJEMY
         Chcesz grać w piłkę?
         Rozpocznij piłkarską przygodę z najlepszymi.

Kolejny trening orlików APG Bogatynia za nami.

Orliki trenują we wtorki i piątki na stadionie przy ulicy Sportowej o godzinie 16:00

⚽⚽⚽⚽ Już łapiemy formę na nowy sezon. ⚽⚽⚽⚽
 
granica APG Bogatynia

APG Bogatynia - nabór na sezon 2019/2020

       Zapraszamy dzieci i młodzież w następujących kategoriach:
🥇 Młodzik U-13 - rocznik 2007/2008
🥇 Orlik U–11 - rocznik 2009/2010
🥇 Żak U-9 -rocznik 2011/2012
🥇 Skrzat U-7 rocznik 2013/2014
         Akademia Piłkarska Granica Bogatynia, oferuje:profesjonalne treningi piłkarskie w oparciu o program szkoleniowy WKS Śląsk Wrocław i Akademii Młodych Orłów PZPN, ⚽ wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami UEFA, ⚽ indywidualne podejście do zawodników, ⚽ dodatkowe treningi indywidualne, ⚽ cykliczne testy sprawdzające rozwój sportowy zawodników, ⚽ grę z najlepszymi, sparingi i turnieje filii WKS Śląsk Wrocław, ⚽ organizację przystępnych cenowo zimowych i letnich obozów sportowych,darmowe wejścia grup zorganizowanych "APG Bogatynia" na mecze ekstraklasy rozgrywane we Wrocławiu, ⚽ możliwość wyjazdów na treningi i poznanie zawodników pierwszej drużyny WKS ŚLĄSK Wrocław, ⚽ możliwość uczestnictwa w treningach i testach piłkarskich we Wrocławiu,możliwość kontynuacji nauki w szkole sportowej WKS ŚLĄSK Wrocław.przede wszystkim zaś naukę poprzez świetną zabawę 🥇
Szczegółowe informacje i zapisy u koordynatorów "APG Bogatynia":
 • telefonicznie: Artur Bohdanowicz 881 31 31 31 lub Jacek Panfil 602 748 154 lub
 • mailowo: mksgranica@op.pl lub
 • poprzez messenger FB.
     UWAGA: dla pierwszych 20 zawodników w każdej z kategorii wiekowej gratis - koszulka promocyjna naszej AKADEMII - APG Bogatynia
Zapraszamy dzieci i młodzież - rozpocznij piłkarską przygodę z najlepszymi.
 
                   Mamy to - "APG Bogatynia" filią WKS ŚLĄSK Wrocław!

 
      Uprzejmie  informujemy o podpisaniu umowy o współpracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży z ekstraklasowym klubem WKS ŚLĄSK Wrocław.
     Dzięki współpracy z WKS ŚLĄSK Wrocław zawodnicy APG Bogatynia uzyskają nowe perspektywy rozwoju, poprzez:
 • wsparcie ze strony koordynatora filii WKS ŚLĄSK Wrocław,
 • możliwość trenowania w oparciu o program szkoleniowy WKS Śląsk Wrocław,
 • uczestnictwo w turniejach drużyn Filii WKS ŚLĄSK Wrocław,
 • darmowe wejścia zorganizowanych grup "APG Bogatynia" na mecze ekstraklasy rozgrywane we Wrocławiu,
 • wyjazdy na treningi i poznanie zawodników pierwszej drużyny WKS ŚLĄSK Wrocław,
 • wyjazdy na letnie i zimowe obozy sportowe filii WKS ŚLĄSK Wrocław,
 • uczestnictwo w treningach i testach piłkarskich we Wrocławiu,
 • możliwość kontynuacji nauki w szkole mistrzostwa sportowego WKS ŚLĄSK Wrocław.
                                                                            Rozpocznij przygodę piłkarską z najlepszymi.

Obóz piłkarski MKS "Granica" Bogatynia - WKS Śląsk Wrocław.

       Mamy nadzieję, że obozy piłkarskie na które mogą wyjechać wszystkie dzieci powoli stają się tradycją naszego Klubu.

       W ubiegłym roku młodzi zawodnicy drużyn orlików i młodzików MKS "Granica" Bogatynia mieli okazję uczestniczyć w letnim obozie piłkarskim w Grzybowie k/ Kołobrzegu - "Grzybowo 2018".  Koszt 8-mio dniowego obozu wraz z dojazdem wyniósł jedynie 600 zł

        W tym roku dzięki współptacy MKS "Granica" Bogatynia z WKS "Śląsk" Wrocław kilku młodych piłkarzy APG Bogatynia wyjedzie na obóz piłkarski, który odbędzie się tym razem w Brzegu (woj. opolskie) w sierpniu 2019 r. Koszt 8-mio dniowego obozu to tylko 780,00 zł. Treningi prowadzić będą trenerzy WKS Śląsk Wrocław.   Dzieci uczestniczące w obozie otrzymają oryginalną koszulkę Śląska Wrocław. 


    Brawa dla Orlików - Orliki MKS "Granica" najlepsze podczas III  Międzynarodowego Festiwalu Sportu

      W dniu 19 maja br. w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Sportu - organizowanego przez bogatyński Ośrodek Sportu i Rekreacji - na stadionie przy ulicy Białogórskiej odbył się miedzynarodowy turniej piłkarski Orlików (roczniki 2007 i 2008). W turnieju zmierzyło się 8 drużyn: Granica Bogatynia I, Granica Bogatynia II, Apis Jędrzychowice, Slovan Hradek, UKS FA Champions, UKS Pieńsk, Piast Zawidów oraz UKS FA Bogatynia.
     Najlepszą drużyną okazała się "Granica I", która w finale pokonała FA Bogatynia. Skład zwycięskiej drużyny to: Kuba Chudyba, Hubert Wolkiewicz, Tomasz Bohdanowicz, Michał Piotrowski, Cyprian Janiak, Oliwer Fudali oraz Paweł Baran. Nasz bramkarz Kuba Chudyba został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, wyróżnieni zostali również Hubert Wolkiewicz i Oliwier Fudali.  Po oficjalnym zamknięciu turnieju i odebraniu nagród oraz medali,  Nasze Orliki zakończyły kolejny udany turniej - smakowitą pizzą.
     Należy podkreślić, że nie jest to pierwszy sukces Naszych Orlików, w tym roku we wszystkich rozgrywanych turniejach Orliki regularnie zajmują miejsca na podium - z reguły pierwsze lub drugie.  Prawie zawsze spotykając się w finale z inną bogatyńską drużyną - FA Bogatynia - co dodatkowo wskazuje na wysoki poziom piłki nożnej orlików w Naszej Gminie.
      Poniżej foto relacja z turnieju.
* Turniej orlików współfinansowany był ze środków Gminnego Programu Współpracy Transgranicznej.
             Orliki "Granicy" - jako Senegal - na podium Minimundialu w Zawidowie
 
     W dniu 10 czerwca w Zawidowie nasze Orliki wzięły udział w organizowanym przez Piast Zawidów Mini Mundialu 2018.
     W turnieju wystąpiło 8 drużyn: Granica Bogatynia, Slovan Frydlant (CZ), Piast Zawidów, Ostritzer BC (DE), Nysa Zgorzelec, Akademia Piłkarska Gryfów Sląski, Akademia Pikarska Champion Zgorzelec oraz KS Lotnik Jeżów Sudecki.
      W fazie grupowej Orliki Granicy zajęły 2 miejsce awansując do półfinału, w którym zmerzyły się z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Wygrana 2:0 z Jeżowem dała nam awans do finału, w którym Orliki zagrały z Akademią Piłkarską Gryfów Sląski.
      Zwycięzcą finału i całego turnieju został Gryfów Śląski, przed Granicą Bogatynia (miejsce 2) oraz Lotnikiem Jeżów Sudecki (miejsce 3).
    
     Orliki Granicy zagrały w składzie: Kuba Chudyba, Hubert Wolkiewicz, Tomasz Bohdanowicz, Michał Piotrowski, Cyprian Janiak, Oliwer Fudali, Paweł Baran, Kuba Basta, Wojtek Laga oraz Bartek Tymochowicz.
     Bramki dla Granicy zdobyli: Oliwer Fudali (4), Wojtek Laga (2), Cyprian Janiak (2) oraz po jednej Hubert Wolkiewicz i Tomasz Bohdanowicz.
 

Sponsorzy drużyny Orlików MKS "Granica" Bogatynia

Copyright ©2017 MKS "Granica" Bogatynia, All Rights Reserved.
Made by ArtMind Bogatynia 2017 r.